Магазин Твоїє Спокуси

Корзина

Ваша корзина порожня

Повернуться в магазин

Матеріали

Для виготовлення різного роду секс-іграшок (фалоімітаторів, вібраторів, мастурбаторів, секс ляльок і т.д.) використовуються найрізноманітніші матеріали – від гелю і пластика до високоякісного силікону і гіперреалістичної кібершкіри. Незалежно від матеріалу, з якого зроблена секс-іграшка, перед початком експлуатації необхідно обов’язково ретельно обробити її антисептичним засобом. Щоб забезпечити ще більшу гігієнічність бажано використовувати подібні іграшки з латексним виробом. Під час використання секс-іграшок необхідно застосовувати спеціальні лубриканти на водній основі, або інші змазки, компоненти яких не надають руйнівної дії на матеріал, з якого виготовлено виріб. Після завершення користування інтим-товар необхідно обробити спеціальним антисептичним засобом, призначеним для очищення секс-іграшок. Вироби, виготовлені із силікону і кібершкіри, додатково слід обробити ще й тальком. Секс-іграшки також діляться на водонепроникні, бризковідштовхувальні і ті, які ні в якому разі не можна занурювати у воду. Для забезпечення первинного зовнішнього вигляду і якості матеріалу слід уникати кип’ятіння, занурення в гарячу воду, вологи, а також прямих сонячних променів. Секс-іграшки необхідно зберігати в спеціальних чохлах.

Секс-іграшки з пластикуПЛАСТИК

ABS plastic – синтетичний полімер. Пластик – це твердий і гладкий матеріал, з якого виготовляють секс-іграшки (в основному вібратори на батарейках та інші електронні інтим-товари) і пульти управління до них. Вироби із пластику користуються особливою популярністю і попитом, адже вони є найбільш бюджетними і доступними для кожного. Важливим пунктом виступає і догляд за матеріалом, бо саме пластик не вимагає складних очисних дій і легко обробляється водою та засобом для очищення. Величезним плюсом пластика є і його сумісність з усіма видами лубрикантів, будь вони на водній, силіконовій або масляній основах. Недоліком пластикових виробів є відсутність еластичності і гнучкості. Для додання пластиковим іграшкам шовковистості і ніжності на дотик, їх покривають VelvetTouch.

Секс-іграшки з полівінілхлоридуПОЛІВІНІЛХЛОРИД (PVC)

Полівінілхлорид (PVC) – універсальний полімер. Полівінілхлорид – це екологічно чистий і недорогий матеріал, який не містить шкідливих речовин і фталатів у складі. Цей матеріал може володіти різним ступенем прозорості, еластичності і гнучкості. Вироби з ПВХ пружні, м’які і досить приємні на дотик. З полівінілхлориду виготовляють вібратори, фалоімітатори, секс-ляльки та інші вироби. ПВХ має обмежену термостійкість, у результаті чого вироби з даного матеріалу не можна піддавати високим температурам. Недоліком цього матеріалу є те, що він не піддається утилізації та вторинній переробці. Полівінілхлорид сумісний з лубрикантами на силіконовій і на водній основах.

Секс-іграшки з силіконуСИЛІКОН

Силікон (Silicone) – це органічний матеріал, який зможе здивувати своєю оксамитовою і шовковистою поверхнею та абсолютною безпекою у використанні. Матеріал м’який на дотик, не пористий і пружний. Силікон досить гнучкий і еластичний. Вироби з силікону не викликають алергію, не токсичні і є повністю нешкідливими для здоров’я. Також силікон не вбирає запахи і досить довговічний, якщо за ним правильно доглядати. Крім вібраторів, фалоімітаторів та вагінальних кульок з силікону виготовляють насадки і ерекційні кільця. Завдяки гнучкості матеріал може стискатися без пошкоджень під великим тиском. Важливим нюансом при використанні секс-іграшок з силікону, виступає його сумісність зі зволоджуючим матеріалом. Силіконові іграшки сумісні виключно з лубрикантами на водній основі.

Секс-іграшки з латексуЛАТЕКС

Латекс (Latex) – матеріал натурального походження, що отримується спеціальним способом з рослин (сьогодні часто використовують синтетичний латекс). Латексний матеріал гладкий, приємний на дотик і досить гнучкий. Крім секс-іграшок з латексу виготовляється також еротичний одяг, білизна і різного роду аксесуари БДСМ-атрибутики. Штучний латекс, на відміну від натурального, не викликає алергічних реакцій. Матеріал має пористу структуру, тому добре вбирає запахи. Латексні іграшки сумісні з лубрикантами тільки на водній основі.

Секс-іграшки з термопластичної гумиТЕРМОПЛАСТИЧНА ГУМА (TPR)

Термопластична гума (TPR) – це суміш полімерів, яка володіє термопластичними властивостями. Цей матеріал може похвалитися гарною гнучкістю, високою міцністю і стійкістю до тертя. TPR має менш пористу структуру, ніж кибершкіра, але більш пористу, ніж силікон. Термопластична гума досить проста у догляді. Секс-іграшки з TPR досить промити теплою водою з милом, а також обробити спеціальним засобом для очищення інтимних товарів. Термопластична гума – це абсолютно безпечний для використання і нешкідливий для здоров’я нетоксичний матеріал. Вироби з TPR слід зберігати в передбачених для зберігання чохлах, уникати потрапляння прямих сонячних променів і не піддавати високим температурам.

Секс-іграшки з термопластичного еластомераТЕРМОПЛАСТИЧНИЙ ЕЛАСТОМЕР (TPE)

Термопластичний еластомер (TPE) – суміш декількох полімерів. Термопластичний еластомер – це абсолютно гіпоалергенний і повністю нешкідливий матеріал, при виготовленні якого не використовуються фталати. В основному матеріал досить гнучкий, м’який, але в той же час пружний і стійкий до тертя. Великим плюсом даного матеріалу є висока міцність. Але навіть не дивлячись на міцність, іграшки з термопластичного еластомеру не можна піддавати високим температурам. У догляді TPE також простий, як і TPR. Секс-іграшки з термопластичного еластомеру слід акуратно промивати мильним розчином з теплою водою і спеціальним засобом для очищення секс-іграшок. Уберігати від попадання прямих сонячних променів і зберігати в спеціальному чохлі. Сумісний TPE з лубрикантами на водній основі.

Секс-іграшки з гелюГЕЛЬ

Гель (Jelly) – еластичний, гнучкий і приємний на дотик матеріал, який має гарну теплопровідність. Гель виробляється на основі ПВХ з додаванням розм’якшуючих агентів. Факторами, що одразу відрізняють гелеві секс-іграшки є яскраві кольори, гладка ніжна поверхня, гнучкість і напівпрозорість. З гелю відмінно виходять кольорові, кумедні і напівпрозорі секс-іграшки різних форм і розмірів. Зберігати такі вироби бажано окремо в чохлі з тканини і далеко від прямих джерел світла. Чистити іграшки з гелю необхідно спеціально призначеними антибактеріальними засобами. Гель сумісний з лубрикантами на водній і силіконовій основах. Інтим-товари з гелю оптимальні за співвідношенням ціна-якість.

Секс-іграшки зі склаСКЛО

Скло (термостійке) – це неймовірно міцний і абсолютно нешкідливий матеріал, який не містить в своєму складі ніяких шкідливих речовин. Скло повністю гіпоалергенне і безпечне у використанні при правильному догляді і зберіганні. Секс-іграшки зі скла не накопичують бактерії і бруд, а також прекрасно піддаються очищенню. Чи не найбільшим бонусом іграшок зі скла виступає той факт, що скло можна нагрівати і охолоджувати до необхідної температури. Варто лише опустити виріб у гарячу воду, або ж покласти у холодильник, і Ви одразу зможете насолодитися морозною свіжістю або тропічної спекою. Секс-іграшки зі скла надійні і міцні. Фалоімітатори і анальні пробки зі скла – це результат художньої ручної роботи з оригінальним дизайном. Інтимні вироби зі скла можуть легко позмагатися за звання справжнього витвору мистецтва. Всі вироби зі скла проходять термічний процес, який забезпечує їм високу міцність. Перед упаковкою всі секс-іграшки зі скла перевіряються спеціальним приладом на наявність напруг, які можуть призвести до утворення тріщин. Скляні товари найлегші в догляді. Для очищення їх всього лише слід промити теплою водою з мильним розчином.

Секс-іграшки з кібершкіриКІБЕРШКІРА

Кібершкіра – реалістичний пористий матеріал, що представляє собою суміш ПВХ і силікону. Це неймовірний інноваційний матеріал, який цілком і повністю передає всю схожість з людською шкірою. Кібершкіра приємна на дотик, гладка і еластична. Швидко приймає температуру тіла і сприяє приємному тактильному контакту. Матеріал абсолютно нешкідливий для здоров’я, не містить шкідливих речовин і фталатів, а також повністю гіпоалергенний. Вібратори і фалоімітатори з цього матеріалу мають всередині пружний стрижень, який зовні покритий кібершкірою. Виріб повертається в первісний стан навіть після сильної деформації. Секс-іграшки з кібершкіри не можна віднести до розряду бюджетних, адже зазвичай вони коштують набагато дорожче ніж іграшки з будь-яких інших матеріалів. В цьому випадку можемо спостерігати ідеальне співвідношення ціни і якості. Секс-іграшки з кібершкіри також вимагають і особливого догляду. Вироби необхідно не просто очищати спеціальними засобами для цього матеріалу, а й додатково обробляти тальком. Зберігають вироби в темному прохолодному місці і в спеціальному чохлі. Кібершкіра сприймає виключно лубриканти на водній основі.

Практично кожна передова компанія індустрії секс-товарів має унікальну формулу створення реалістичного матеріалу.


Корзина

Ваша корзина порожня

Повернуться в магазин